Nikola Jucha Zhubneš Přežiješ

Zachraň kámoše a pomoz mu vyhrát boj s nadváhou

Boj s nadváhou na všech frontách!

Co ti akce přinese?

 1. Tvůj kámoš/ka Zhubne – Přežije
 2. Ty budeš mít skvělý pocit, že si mu/jí pomohl
 3. On bude mít plnou konzultaci 50 min Zdarma
 4. Ty možná dostaneš biometrickou váhu ZDARMA

Máš ve svém okolí někoho, koho trápí nadváha nebo přímo obezita? Je to někdo, na kom ti záleží tak, že ti není lhostejné, jak se cítí? Jsi přesvědčený/á, že chce, nebo by měl se sebou něco dělat, protože ho nadváha trápí, ale neví jak na to, nebo se neumí rozhoupat?

Pokud ano, akce „zachraň kámoše a pomoz mu vyhrát boj s nadváhou“ je přímo pro vás. Z vlastní zkušenosti vím, že ať je na tom člověk s váhou jakkoliv, tak mu nejde účinně pomoci, dokud se on/ona nerozhodne se sebou něco dělat. V tu chvíli se můžete postavit třeba na hlavu, ale bude to k ničemu.

Na druhou stranu, přesto jsem vymyslel akci zachraň kámoše/ku a to hned ze dvou důvodů:

Proč vznikla akce Zachraň kámoše a pomoz mu vyhrát boj s nadváhou

 1. Protože „obezita je svině“
 2. Protože jsem si jistý, že řada lidí potřebuje jen správný impuls, aby se rozhoupali k boji s nadváhou.
 3. Protože, řada lidí je dávno rozhodnuta se sebou něco dělat, jen neví jak na to, protože možností je tolik, že je obtížné vybrat správnou cestu.
 4. Protože příklady táhnou. Zhubnul jsem 70 kg a vím, že dokážu pomoci tobě blízkému člověku vyhrát boj s nadváhou a zhubnou jednou pro vždy.
 5. Protože, mám kolem sebe řadu lidí, kteří chtějí pomoci svému blízkému a neví jak. Říkají mi „Já bych chtěl ať si promluvíš s Petrem. Pavlem, Monikou atd., ale on/ona ti nikdy nezavolá, a to mě štve, protože vím, že by si mu dokázal pomoci.

Jak funguje akce „Zachraň kámoše a pomoz mu vyhrát boj s nadváhou“?

Je to poměrně snadné!

 • Pokud i ty máš ve svém okolí někoho, komu by si chtěl pomoci zhubnout, vyplň kontaktní formulář níže, kde vyplníš kontaktní údaje + napíšeš něco málo o tvém blízkém, kterému chceš pomoci.
 • Následně se domluvíme, jak tvého blízkého přivedeme na konzultaci do Zhubneš-Přežiješ.

Konzultace pro tvého blízkého je naprosto ZDARMA

Navíc pokud mi tvůj blízký dovolí mu pomoci a vstoupí do některého z redukčních programů Zhubneš-Přežiješ, pak ty osobně ode mě dostaneš biometrickou váhu ZDARMA, jako důkaz toho, že si tě opravdu vážím za to, že ti nejsou lidé kolem tebe lhostejní a pomůžeš mi v mém boji s nadváhou lidí kolem nás.

Zapojte se tedy do projektu Zhubneš-Přežješ tím že mi pomůžete hledat lidi kteří si zaslouží naši pomoc v boji s nadváhou.